
Термостат RTD 74/92°C + виходи на лампу для бойлера RECO
470 ₴
- В наявності
- Код: 00000023073
+380 (44) 383-18-22
- +380 (50) 088-54-46
- +380 (98) 042-00-82
- +380 (93) 230-11-92
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
Термостат RTD 74/92°C + виходи на лампу для бойлера RECO
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Reco |
| Користувальницькі характеристики | |
| Тип запчастин | Терморегулятор, термостат |
| Довжина стрижня, mm | 270 |
| Калібровка запобіжника | 92°C |
| Максимальне калібрування термостату | 74°C |
| Напруга, V | 250 |
| Сила струму, A | 20 |
| Температурний режим | 74/92 °C |
Інформація для замовлення
- Ціна: 470 ₴



